۰۲۱ - ۹۱۰ ۷۰۰۵۰: تلفن تماس

انجام SEO اختصاصی برای سایت شما

بر اساس الگوریتم های به روز گوگل

بر اساس قواعد سئوی کلاه سفید،بدون تخلف

سئو چیست؟

اصولی‌ترین روش برای کسب رتبه‌های بالا در موتورهای جستجو به خصوص گوگل، استفاده از روشی به نام سئو است. به بیان ساده‌تر، سئو به انجام اعمالی به جهت بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو نظیر گوگل، بینگ و یاهو است. واژه‌ی اختصاری سئو از عبارت Search Engine Optimization گرفته شده است که به معنای بهینه سازی موتور جستجو می‌باشد. در حقیقت سئو روندی متداوم و کارآمد برای بهتر دیده شدن و به دست آوردن جایگاهی مناسب در نتایج موتورهای جستجو است. این کار باعث می‌شود تا وب سایت شما بیشتر در معرض دید کاربران قرار گیرد و همین امر موجب افزایش بازدید از سایت شما نیز می‌شود. فرض کنید شما صاحب کسب و کاری هستید و محصولات شما مبتنی بر یک کلمه‌ی کلیدی است. دوست دارید تا کاربران پس از جستجوی کلمه‌ی مورد نظر در گوگل با سایت شما رو به رو شوند؟ بدون شک جواب شما مثبت است!

چرا باید سایت خود را سئو کنیم؟

با سئو می‌توانید جایگاه وب سایت خود را در گوگل بالا ببرید. رتبه‌ی بالا در گوگل یعنی بیشتر دیده شدن سایت!


سئو چگونه کار می کند؟

سئو داخلی: به مجموعه کارهایی که در وب سایت شما انجام می‌شود سئو داخلی یا On-Page SEO گفته می‌شود. تولید محتوا، لینک سازی داخلی، تگ عنوان، زیر عنوان‌ها، بهینه سازی تصاویر، توضیحات متا و... از جمله مهمترین مواردی هستند که در سئو داخلی تاثیر بسزایی دارند.

سئو خارجی: در واقع به مجموعه اعمالی که بر سایت شما تاثیر می‌گذارند اما به طور مستقیم در کنترل شما نیستند سئو خارجی یا Off-Page SEO گفته می‌شود. بک لینک‌ها، شبکه‌های اجتماعی، میزان کلیک، اعتماد سازی و... مواردی است که در گروه سئو خارجی قرار می‌گیرند.

برای این که بتوانید در گوگل به صفحات اول و دوم بروید و در این صفحات جزو لینک‌های ابتدایی باشید باید از هر دو روش‌های سئو داخلی و خارجی مبتنی بر الگوریتم‌های گوگل استفاده کنید. برای این که بر قله‌ی نتایج جستجو بایستید، تیم سئوی تهران سرور با به کارگیری آخرین اصول سئو مبتنی بر الگوریتم‌های گوگل و به روش‌ سئو کلاه سفید در خدمت شماست.

سوالات متداول

چرا سرویس های تهران سرور را انتخاب کنیم ؟

برخی از ویژگی های ما

انتخاب سخت افزار بروز
بهره گیره از سخت افزار های جدید و بروز باعث افزایش پرفورمنس و کارایی سرویس ها میباشد
قیمتهای مناسب و مقرون به صرفه
سیاستهای تهران سرور ارائه کیفیت بالا در کنار قیمتهای منطقی و مناسب میباشد
استفاده از تکنولوژی روز مجازی سازی
با استفاده از کنترل پنل تحت وب و سیستم تحویل آنی به راحتی و بدون اتلاف وقت از سرویس خود استفاده میکنید
سابقه و مهارت بالا
تهران سرور با برخورداری از تیم پشتیبانی حرفه ای ,میزبان مطمئن شما میباشد
مشاوره قبل از خرید
برای سفارش احتیاج به مشاوره دارید ؟ با ما تماس بگیرید .
LiveZilla Live Chat Software